Soloon Controls (Pekin) Co., Ltd. +86-10-67886688
soloon-logo
soloon-logo
Na kontaktoni
soloon-controls_002
KONTROLLET SOLOON
MBI 20 VJETME EKSPERIENCE PROFESIONALE NË Kërkim dhe Zhvillim dhe Zhvillim
DHE PRODHIMI I AKTUATORËVE
TË MARRË NJË KUOTË KONTROLLET SOLOON

Aktivizuesit e damperit

Aktivizuesit e amortizatorëve SOLOON janë projektuar posaçërisht për aplikime në sistemet HVAC.Me një gamë të gjerë çift rrotullues (2 nm deri në 40 nm) i përshtatshëm për një shumëllojshmëri të llojeve të amortizatorëve dhe madhësive të ndryshme.

pro-ikona-1 pro-ikona-2 pro-ikona-3 pro-ikona-4 pro-ikona-6 pro-ikona-5
Aktivizuesit e damperitAktivizuesit e damperit
amortizues-aktues-1

02

Aplikimi i produkteve HVAC
Sistemi i ventilimit Sistemi i ventilimitSistemi i ventilimit
Sistemi i ventilimit

Sistemi i ventilimit

Sistemet e ventilimit po marrin gjithnjë e më shumë vëmendje, të cilat mund të përmirësojnë në mënyrë efektive mjedisin tonë të punës dhe mjedisin e jetesës.

Lexo më shumëSistemi i ventilimit
Sistemi i Ujit Sistemi i UjitSistemi i Ujit
Sistemi i Ujit

Sistemi i Ujit

Produktet e aktivizuesit SOLOON mund të përdoren gjerësisht në sistemin e ventilimit, produktet e aktivizuesit SOLOON mund të përdoren gjerësisht në sistemin e ventilimit, produktet e aktivizuesit SOL O0N mund të përdoren gjerësisht në sistemin e ventilimit.

Lexo më shumëSistemi i ventilimit

Soloon Controls (Pekin) Co. Ltd. u themelua në prill 2000 dhe është një prodhues kryesor i aktivizuesve i specializuar si në R & D ashtu edhe në prodhim.Kompania është e vendosur në Zonën Kombëtare të Zhvillimit Ekonomik dhe Teknologjik në Pekin, Kinë, ku ka bazën e saj të prodhimit dhe ndërtesën qendrore.

Lexo më shumëRreth Soloon
  • Eksperiencë mbi 20-vjeçare
    Eksperiencë mbi 20-vjeçare
  • Premtim cilësor
    Premtim cilësor
  • Dorëzimi i Shpejtë
    Dorëzimi i Shpejtë
  • Shërbimi Profesional
    Shërbimi Profesional
  • CE UL EAC ATEX Miratuar
    CE UL EAC ATEX Miratuar

04

KASAT E PRODUKTEVE TË AKTUATORIT DAMPER